SG73P2ATTD683J
MFR.Part #
SG73P2ATTD683J
JLCPCB Part #
C4147178
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS