SG73P2ARTTD5601D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD5601D
JLCPCB Part #
C6678400
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS