HV73V2ATTD5764F
MFR.Part #
HV73V2ATTD5764F
JLCPCB Part #
C4031305
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS