HV73V2ATTD9534F
MFR.Part #
HV73V2ATTD9534F
JLCPCB Part #
C4310061
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS