SG73P2ATTD6R2J
MFR.Part #
SG73P2ATTD6R2J
JLCPCB Part #
C4038902
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS