RN73H1JTTD5602F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5602F100
JLCPCB Part #
C4052860
Description
100mW 56kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS