RN731JTTD4222A10
MFR.Part #
RN731JTTD4222A10
JLCPCB Part #
C3989701
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS