RK73H3ATTE2550F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2550F
JLCPCB Part #
C2581214
Description
-55℃~+155℃ 1W 255Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS