HV732ATTD9534F
MFR.Part #
HV732ATTD9534F
JLCPCB Part #
C4069147
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS