WK73S3ATTE24L0F
MFR.Part #
WK73S3ATTE24L0F
JLCPCB Part #
C4290983
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 24mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS