SG73P2E1RTTD7321D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD7321D
JLCPCB Part #
C5894167
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS