KN151M45025*30A
MFR.Part #
KN151M45025*30A
JLCPCB Part #
C513373
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 450V 900mA@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS