KN331M40030*40A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN331M40030*40A
JLCPCB Part #
C513384
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
10mm 30mm 330uF 400V 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS