KN681M45035*55A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN681M45035*55A
JLCPCB Part #
C5299737
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35mm 450V 55mm 680uF ±20% Plugin,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS