KN122M20030*50A
MFR.Part #
KN122M20030*50A
JLCPCB Part #
C2843912
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1200uF 2000hrs@105℃ 200V 30mm 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS