KS331M40035*35A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KS331M40035*35A
JLCPCB Part #
C5447774
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 35mm 400V ±20% Plugin,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS