KN681M20025*30A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN681M20025*30A
JLCPCB Part #
C5185248
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 200V 25mm 30mm 680uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS