KN471M25025*36A
MFR.Part #
KN471M25025*36A
JLCPCB Part #
C513391
Package
Plugin,D25xL36mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 250V 25mm 36mm 470uF ±20% 插件,D25xL36mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS