RMC1/2K1652FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1652FTE
JLCPCB Part #
C5855819
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS