RMC1/16S-6R2JTH
MFR.Part #
RMC1/16S-6R2JTH
JLCPCB Part #
C20093219
Package
0402
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS