ERJ-U1DJ364U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DJ364U
JLCPCB Part #
C1860760
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS