RMC1/8K6492DTP
MFR.Part #
RMC1/8K6492DTP
JLCPCB Part #
C6654483
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS