RMC1/2K1650FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1650FTE
JLCPCB Part #
C7055273
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS