RMC1K2492FTE
MFR.Part #
RMC1K2492FTE
JLCPCB Part #
C20095231
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS