RGC1/10C1213BTP
MFR.Part #
RGC1/10C1213BTP
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS