RMC1/2K5491FTE
MFR.Part #
RMC1/2K5491FTE
JLCPCB Part #
C5726708
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS