CY1152ME1IEE48I2A2
MFR.Part #
CY1152ME1IEE48I2A2
JLCPCB Part #
C22391182
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS