3A103MC1I-F4-ZNR
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
3A103MC1I-F4-ZNR
JLCPCB Part #
C3148292
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10nF 1kV 2.8mm 5.08mm 8.4mm Y5V ±20% Plugin,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS