CY1470JE1IEB45X2A6
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CY1470JE1IEB45X2A6
JLCPCB Part #
C19712518
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 47pF 500V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±5% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS