RM20D151KE1IE100
MFR.Part #
RM20D151KE1IE100
JLCPCB Part #
C2761692
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 125V 150V 1W 2.7nF@1kHz 250V 6.5kA 70J 95V 插件,P=10mm Varistors ROHS