CFC2J684JG1I170JVCW1
MFR.Part #
CFC2J684JG1I170JVCW1
JLCPCB Part #
C254632
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 680nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS