SQH6012S-470M-LF
MFR.Part #
SQH6012S-470M-LF
JLCPCB Part #
C257236
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
1.26Ω 460mA 47uH 520mA ±20% SMD,6.2x6.2mm Power Inductors ROHS