SQH3010S-100M-LF
Extended
Manufacturer
Coilmaster Elec
MFR.Part #
SQH3010S-100M-LF
JLCPCB Part #
C257157
Package
SMD,3.1x3.1mm
Description
10uH 500mA 510mA 585mΩ ±20% SMD,3.1x3.1mm Power Inductors ROHS