SQH8040S-3R3M-LF
MFR.Part #
SQH8040S-3R3M-LF
JLCPCB Part #
C257271
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
15mΩ 3.3uH 5.8A ±20% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS