SQH3012S-6R8M-LF
MFR.Part #
SQH3012S-6R8M-LF
JLCPCB Part #
C257167
Package
SMD,3.1x3.1mm
Description
228mΩ 6.8uH 670mA 740mA ±20% SMD,3.1x3.1mm Power Inductors ROHS