SQH4010S-220M-LF
MFR.Part #
SQH4010S-220M-LF
JLCPCB Part #
C257191
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
1.044Ω 22uH 360mA 400mA ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS