SQH3010S-2R2M-LF
MFR.Part #
SQH3010S-2R2M-LF
JLCPCB Part #
C257153
Package
SMD,3.1x3.1mm
Description
1.1A 1.1A 124mΩ 2.2uH ±20% SMD,3.1x3.1mm Power Inductors ROHS