SQH6045S-4R5M-LF
MFR.Part #
SQH6045S-4R5M-LF
JLCPCB Part #
C257252
Package
SMD,6x6mm
Description
29.9mΩ 3.8A 4.5uH 4.8A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS