SQH8040S-100M-LF
Extended
Manufacturer
Coilmaster Elec
MFR.Part #
SQH8040S-100M-LF
JLCPCB Part #
C257276
Package
SMD
Description
10uH 3.3A 40.3mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS