CTVF-0-470K-05
MFR.Part #
CTVF-0-470K-05
JLCPCB Part #
C7236516
Package
Plugin,D=16.5mm
Description
35mΩ 47uH 6A ±10% 插件,D=16.5mm Power Inductors ROHS