CTH8VF-6R8K
MFR.Part #
CTH8VF-6R8K
JLCPCB Part #
C17297482
Description
10mΩ 11A 26MHz 4A 6.8uH ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS