CTVF-0-101K-05
MFR.Part #
CTVF-0-101K-05
JLCPCB Part #
C7118357
Package
Plugin,D=16.5mm
Description
100uH 5.5A 55mΩ ±10% 插件,D=16.5mm Power Inductors ROHS