1.5SMC180A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC180A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1975483
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 154V 180V 246V 5uA 6.1A@10/1000us TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS