CTVF-1-470K-05
MFR.Part #
CTVF-1-470K-05
JLCPCB Part #
C7118365
Package
Plugin,D=22.9mm
Description
33mΩ 47uH 6.3A ±10% 插件,D=22.9mm Power Inductors ROHS