CT9555F-391-TH
MFR.Part #
CT9555F-391-TH
JLCPCB Part #
C17462111
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
180mΩ 390uH ±15% 插件,D=24.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS