CTVF-1-1R5L-15
MFR.Part #
CTVF-1-1R5L-15
JLCPCB Part #
C6541935
Package
Plugin,D=16.5mm
Description
1.5uH 18.2A 3mΩ ±15% 插件,D=16.5mm Power Inductors ROHS