CTVF-0-470K-03
MFR.Part #
CTVF-0-470K-03
JLCPCB Part #
C6162159
Package
Plugin,D=14mm
Description
4.3A 47uH 50mΩ ±10% Plugin,D=14mm Power Inductors ROHS