CTRL5480F-1-181K
MFR.Part #
CTRL5480F-1-181K
JLCPCB Part #
C7117859
Package
Plugin,D=5.7mm
Description
180uH 190mA 220mA 850mΩ ±10% Plugin,D=5.7mm Power Inductors ROHS