CTRL5480F-1-121K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTRL5480F-1-121K
JLCPCB Part #
C5635016
Package
Plugin,D=5.7mm
Description
120uH 190mA 270mA 640mΩ ±10% 插件,D=5.7mm Power Inductors ROHS