CTRL5480F-1-122K
MFR.Part #
CTRL5480F-1-122K
JLCPCB Part #
C7236651
Package
Plugin,D=5.7mm
Description
1.2mH 6.3Ω 60mA 82mA ±10% 插件,D=5.7mm Power Inductors ROHS